Inwestycje

inwestycje-opis

Programy ubezpieczeniowe związane z inwestowaniem są najlepszym rozwiązaniem łączącym ochronę ubezpieczeniową i inwestowanie w przyszłość – w marzenia i plany.

 

  • Złota Przyszłość
    • Indywidualne Ubezpieczenie na Życie Diamentowa Przyszłość w wariancie inwestycyjnym to produkt przeznaczony dla osób, które chcą gromadzić oszczędności z myślą o przyszłości. Według prognoz ekonomistów wysokość emerytury dla osób poniżej 35 roku życia może wynieść mniej niż 1000 PLN (Ł.Wacławik, AGH, bez inflacji i wzrostu PKB, czyli w dzisiejszych pieniądzach). Dodatkowe zabezpieczenie na czas emerytury jest warte Twojej uwagi. Nasza oferta to dobra alternatywa dla przyszłej emerytury, która wypłacana będzie z ZUS i OFE.
    • Zapewniamy: wypłatę gwarantowanego kapitału na koniec trwania umowy – doskonałe uzupełnienie Twojej emerytury, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej – świadczenie jest wypłacane wybranej wcześniej osobie uprawnionej, dzięki temu możesz zabezpieczyć także przyszłość swoich najbliższych, warunki umowy ustalane są indywidualnie, składki można opłacać miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.