Ochrona w pracy

pracownik-opis

Inwestuj w pracowników swojej firmy i chroń ich. Zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom i ich rodzinom. Zaoferuj im nowoczesne i elastyczne programy ubezpieczeniowe przygotowane przez WARTĘ.

 

  • WARTA Ekstrabiznes
    • Wszyscy doskonale wiemy, jak ważni są odpowiedzialni pracownicy. To dzięki nim Twoja firma działa sprawnie i przynosi zyski. Nasza oferta dostępna jest w dwóch wariantach – podstawowym i rozszerzonym. W warciancie podstawowym zabezpieczamy przed ryzykiem związanym z życiem i zdrowiem ubezpieczonego pracownika, natomiast w rozszerzonym również życiem jego bliskich.
  • WARTA Ekstrabiznes Plus
    • WARTA Ekstrabiznes Plus to elastyczna oferta, którą dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Polisę można dostosować do specyfiki każdej branży i wynikających z niej zagrożeń. Podstawową ochroną objęte jest życie pracownika. Jednak, w zależności od potrzeb i oczekiwań Twoich pracowników, zapewnimy szeroką ochronę w zakresie choroby lub wypadku. Ponadto w ramach tej samej polisy zapewniamy bezpieczeństwo finansowe rodzin pracowników.

W razie pytań prosimy o kontakt. Odpowiemy szczegółowo na temat warunków powyższych programów ubezpieczeniowych.