Firma

firma-opis

Ubezpieczenie własnej działalności od sytuacji, które mogą się przytrafić to bardzo ważna kwestia. Życie jest nieprzewidywalne, dlatego warto się zabezpieczać. W związku z tym WARTA przygotowała dla Państwa kilka programów ubezpieczeniowych, które dedykowane są dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

 

 • WARTA Ekstrabiznes PLUS
  • To program dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swoim biznesie i chcą bez problemów i nadmiaru formalności kompleksowo zabezpieczyć się przed niespodziewanymi zdarzeniami. WARTA Ekstrabiznes PLUS pozwala dopasować zakres ochrony do Twojej działalności. Daje możliwość wyboru spośród 5 rodzajów ubezpieczenia mienia i ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z możliwością rozszerzenia ochrony o kilkadziesiat różnych klauzul. To ważne dla firm, które ze względu na swoją specyfikę czy politykę zarządzania ryzykiem, nie potrzebują niektórych elementów pakietu. Mają Państwo możliwość wyboru: ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenia sprzętu eletronicznego, ubezpieczenia ładunków w transporcie  oraz ubezpieczenia OC. Ponadto istnieje możliwość rozszerzenia swojego programu o takie klauzule jak: szkody powstałe poza granicami RP (bez USA i Kanady), odpowiedzialność pracodawcy, odpowiedzialność najemcy nieruchomości, odpowiedzialność najemcy rzeczy ruchomych, szkody w rzeczach pod kontrolą, pieczą lub dozorem i inne.
 • Bogaty pakiet Assistance dla firm
  • W ramach pakietu możesz otrzymać pomoc takich specjalistów jak: ślusarz, hydraulik, szklarz, elektryk, dekarz, technik urządzeń grzewczych. Ponadto w ramach pakietu Assistance dla firm otrzymają Państwo dostęp do Infolinii Prawnej oraz pomocy medycznej w związku z nieszczęśliwym wypadkiem.
 • Program flotowy
  • Program flotowy dla firm to program ubezpieczeniowy samochodów firmowych, który pozwala na spore oszczędności czasu i pieniędzy, ponieważ wszystkie stawki są indywidualnie negocjowane. Do programu mogą przystąpić firmy posiadające przynajmniej 5 aut.
 • Programy ubezpieczeniowe dla dużych korporacji
  • Programy ubezpieczeniowe dla dużych korporacji pozwalają na zmniejszenie ryzyka wystąpienia szkody lub nieszczęśliwego wypadku. Nasi specjaliści doradzają jakie rzeczy warto zmienić, aby ryzyko było zminimalizowane. Ponadto każdy element programu ubezpieczeniowe może być indywidualnie negocjowany.
 • Bancassurance
 • OC dla grup zawodowych
  • W ramach tego programu ubezpieczeniowego proponujemy przystąpienie do ubezpieczenia OC dla specjalistycznych grup zawodowych: OC dla pośredników w obrocie nieruchomościami, OC dla doradców podatkowych, OC zarządców nieruchomości, OC dla biur rachunkowych, OC dla architektów, projektantów i inspektorów nadzoru w budownictwie, OC brokera ubezpieczeniowego i reasekuracyjnego, OC członków władz spółki kapitałowej.

W sprawie pytań o wyżej wymienione programy ubezpieczeniowe zapraszamy do kontaktu z nami.