Oszczędności

oszczednosci-opis

Zacznij oszczędzać z programami ubezpieczeniowymi przygotowanymi przez firmę WARTA. Zabezpiecz przyszłość swoją i swojej rodziny.

 

  • Kolorowa Przyszłość
    • Kolorowa Przyszłość to ubezpieczenie kierowane do wszystkich, którzy chcieliby zadbać o przyszłość swoich dzieci. Jest to nie tylko polisa na życie, ale także specjalny program oszczędnościowy. Dzięki niemu możesz systematycznie gromadzić kapitał z myślą o przyszłych potrzebach najmłodszych, np. oszczędzać na studia lub mieszkanie. Umowa zawierana jest na minimum 5 lat i może trwać nie dłużej niż do dnia pierwszej rocznicy polisy, przypadającej po ukończeniu przez dziecko 25 roku życia. Zapewniamy wypłatę zgromadzonych środków w chwili osiągnięcia przez dziecko wieku określonego w umowie, a także przejęcie opłacania składek przez WARTĘ do końca trwania okresu ubezpieczenia w przypadku śmierci osoby, która wykupiła ubezpieczenie.
  • Diamentowa Przyszłość

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura, w którym dowiedzą się Państwo wszystkiego co niezbędne, aby rozpocząć aktywne oszczędzanie.